Keramické bazény


 Charakteristika:

Keramické bazény jsou vhodné pro všechny, kteří chtějí luxusnější provedení. Jejich velkou výhodou je možnost vytvoření jakéhokoliv tvaru a hloubky bazénu což je vykoupeno náročnější stavební připraveností. Stavbu lze zjednodušit použitím prefabrikovaných betonových prvků s jejichž pomocí lze provést nejčastější tvary např. ovál, obdélník apod. Důležitou součástí je tepelná izolace, nezbytná zejména u vnitřních bazénů. Povrchovou úpravu bazénu tvoří keramický obklad nebo skleněná mozaika.

Zakončení bazénu je možné:
a) pískovcovým lemem s vlnolamem (33 x 50 cm)
b) speciálními dlaždicemi s oblou hranou
c) keramickými tvarovkami (25 x 12,5 cm)
(viz.LEMY BAZÉNU)KERAMICKÝ OBKLAD - značky Flor Gres, Rako, Buchtal
SKLENĚNÁ MOZAIKA - značky Bisazza, Opiocolor, Trend
Obklady se používají převážně pro vnitřní bazény. Nabízíme Vám nepřeberné množství barev keramických i mozaikových obkladů, navíc je možné si z některých "složit" své logo nebo nějaký vlastní motiv. Nejpoužívanějším barevným odstínem jsou kombinace modré a bílé barvy se kterými působí voda čistě a průzračně.

Přípravné práce : (dle přání - provádí zákazník nebo je příprava součástí naší dodávky)
Železobetonová vana (nebo jiná konstrukce) s hladkým a rovným vnitřním povrchem. Při rekonstrukci starších bazénů se provede kvalitní ošetření vnitřních stěn dle stavu. Pro úpravu stěn dodáváme stavební chemii. Po stavbě a izolaci bazénu přichází na řadu povrchová úprava - keramický obklad či skleněná mozaika. Pro kvalitní provoz bazénu je samozřejmě třeba ještě písková filtrační jednotka (viz. TECHNOLOGIE A VYBAVENÍ), ta se umísťuje ve vzdálenosti do 20m od bazénu, např. v garáži, sklepě nebo je možné provést šachtu přímo u bazénu.

© 2017 deltabazeny.cz, made by webdesign studio EpaX