VÍŘIVÉ VANY - WHIRLPOOLY

Nabízíme Vám širokou nabídku masážních a relaxačních vířivých bazénů, které dodáváme včetně kompletní technologie vody. Můžete si vybrat typizované provedení bazénu – akrylát či obložení dřevem nebo zvolit keramický whirlpool, který zhotovíme přesně dle Vašich představ.


I. AKRYLÁT - SKIMEROVÝ SYSTÉM


Voda je z bazénu nasávána skimerem pomocí čerpadla do filtrační jednotky. Ve filtrační jednotce dojde k přefiltrování vody přes pískovou náplň. Odtud voda proudí přes ohřev a zařízení dávkování chemie zpět do cirkulačních trysek bazénu.


Bazény jsou vyrobeny z vysoce kvalitního hloubkově probarveného leštěného akrylátu. Usnadnění instalace bazénu je zabezpečeno rozvodem základního potrubí a polyuretanovou tepelnou izolací. Na žádost (dle potřeb) uživatele dodáváme vířivé vany privátního ,ale také komerčního využití.


viz. FOTOGALERIE

 

 II. AKRYLÁT - PŘEPADOVÝ SYSTÉM

Voda z bazénu přepadává přes mřížku do distanční nádrže, odkud je pomocí čerpadla nasávána do filtrační jednotky. Odtud voda proudí přes ohřev a zařízení dávkování chemie zpět do cirkulačních trysek bazénu. Distanční nádrž je automaticky doplňována vodou, dále je doplněna bezpečnostním přepadem v případě přeplnění. Bazény jsou vyrobeny z vysoce kvalitního hloubkově probarveného leštěného akrylátu. Usnadnění instalace bazénu je zabezpečeno rozvodem základního potrubí a polyuretanovou tepelnou izolací. Na žádost (dle potřeb) uživatele dodáváme vířivé vany privátního, ale také komerčního využití.


 III. KERAMICKÉ  VÍŘIVKY

 

Keramický whirlpool je zhotoven na základě požadavků zákazníka včetně rozměru a tvaru. Lze si zvolit také počet hydromasážních trysek, vzduchových trysek a dalšího vybavení.

Skelet bazénu tvoří železobetonová vana obložena keramickým obkladem nebo skleněnou mozaikou. Na žádost (dle potřeb) uživatele dodáváme whirlpooly pro privátní, ale také pro komerční využití.

 

 

 

 

 IV. VÍŘIVKY OBLOŽENÉ DŘEVEM

 

 

U tohoto typu bazénu je voda filtrována přes kartušovou vložku, která je společně s filtrem a s veškerou technologií umístěná pod tělesem bazénu v dřevěném obložení.

Vany jsou zcela obloženy dřevem z červené borovice „FLANDES“.

 

 

 

 

Vířivé vany obsahují:
- kartušový skimfiltr z polyesterové látky s filtr. plochou 2,3 m2, dnovou výpusť
- trysky – vtokové, vzduchové a hydromasážní,
- hydromasážní čerpadlo 1,25 kW, přisávání vzduchu pro hydromasáž, vzduchovač 0,9 kW
- elektr. ohřev 2 kW, ovládací panel s regulací teploty,
- diferenciální ovládací skříňku a programovací hodiny, pneumatické ovladače
- reflektor 15kW, opěrky hlavy, 


 

 

 


© 2017 deltabazeny.cz, made by webdesign studio EpaX