Thermo bazény

 

Charakteristika:

Bazény s použitím tvárnic z tvrzeného polystyrenu Vám umožní zvolit si libovolný tvar i velikost bazénu. Při stavbě bazénu oceníte hlavně rychlost a kvalitu výstavby. Izolační schopnost dílce (K=24) zaručuje vysokou úsporu energie na provoz. Pro velkou variabilitu si technologii oblíbili i velmi nároční zákazníci. Další výhodou je možnost provedení jakéhokoliv schodiště (románského, pravoúhlého), vyráběného dle přání (rozměr, počet schodů). Použitím těchto bloků získáte železobetonovou konstrukci bazénu a zároveň ušetříte až 40% betonu a náklady na tepelnou izolaci. Povrchovou úpravu tvoří fólie o síle 1,5 mm nebo po speciální úpravě též keramický obklad popř. skleněná mozaika.

Základní tvarové řešení bazénů Thermo

Zakončení bazénu je možné:
a) pískovcovým lemem s vlnolamem (33 x 50 cm)
b) speciálními dlaždicemi s oblou hranou
c) keramické tvarovky (25 x 12,5 cm) – zejména vnitřní bazény
(viz.LEMY BAZÉNU)


Povrchová úprava:


FÓLIE
- značky  Alkorplan, Cefol
Používá se pro venkovní i vnitřní bazény a také je velmi oblíbená při rekonstrukci starších betonových bazénů, lze ji použít na jakýkoliv podklad kov, plasty, zdivo. Uvnitř folie silné 1,5mm je zpevňující textilní tkanina zabezpečující pevnost.KERAMICKÉ OBKLADY -
značky Flor Gres, Rako, Buchtal
SKLENĚNÁ MOZAIKA -
značky Bisazza, Opiocolor, Trend
Obklady se používají převážně pro vnitřní bazény. Nabízíme Vám nepřeberné množství barev keramických i mozaikových obkladů, navíc je možné si z některých "složit" své logo nebo nějaký vlastní motiv. Nejpoužívanějším barevným odstínem jsou kombinace modré a bílé barvy se kterými působí voda čistě a průzračně.

Doporučené použití:
Vhodné pro všechny, kteří chtějí více než standardní provedení. Technologie je odolná proti spodní vodě (i mrazu). Konstrukce z bloků umožňuje vyvýšení bazénu nad okolní terén, velice jednoduše se potom upravuje venkovní stěna.


Přípravné práce:
(dle přání - provádí zákazník nebo je příprava součástí naší dodávky
Betonové rovné hladké dno včetně armování (dle stat. výpočtu cca 15-25 cm) s armaturami provázanými dle dohody se stěnou. Na takto připravený základ provedeme montáž bazénu. Po montáži se stěna prolije betonem. Písková filtrační jednotka (viz. TECHNOLOGIE A VYBAVENÍ) se umísťuje ve vzdálenosti do 20 m, např. v garáži, sklepě nebo se provede šachta u bazénu.

© 2017 deltabazeny.cz, made by webdesign studio EpaX