ODVLHČOVACÍ JEDNOTKY

Charakteristika:

Odvlhčovač je nezbytné použít ve všech prostorech, kde je zvýšená vlhkost vzduchu a kde není zřízena vzduchotechnika nebo jiná forma odvlhčení. Zařízení absorbuje vlhkost, zamezuje kondenzaci páry na oknech a stěnách a brání tak vzniku plísní. Při vhodném použití udrží vlhkost vzduchu v rozmezí 20-80%. Odvlhčovače jsou vyrobené z kvalitního nekorodujícího materiálu a součástí jejich výbavy je i automatické odmrazování.


Doporučené použití:

Vzhledem k jednoduché instalaci a snadné údržbě lze odvlhčovač použít jak ve starších tak i v nově budovaných prostorách např. místnost s bazénem či vířivkou, prostory s vlhkým klimatem (sprchy, převlékárny, ap.), prádelny,  kuchyně, sklepní prostory atd.


Výběr zařízení a montáž:

Naše firma provádí dodávku a montáž odvlhčovačů značky AMCOR. Zařízení lze jednoduše postavit na podlahu a nebo se zavěsí na stěnu místnosti. Je také možnost umístit tělo jednotky za stěnu a v místnosti tak bude vidět pouze krycí mřížka. Kondenzát lze odvádět hadicí mimo odvlhčovač a nebo je zachycován zásobníkem na zkondenzovanou vodu přímo na těle jednotky.

Odvlhčovače se vybírají dle velikosti místnosti i bazénové plochy na základě daných hodnot. Odpar vody můžeme snížit zakrytím vodní plochy plachtou nebo lamelou.

odpar vody
- 1,1 L vody / m2 bazénové plochy
- za 24 hodin
- při poměru teplot voda 27st.C / vzduch 30st. CDodávané odvlhčovací jednotky:

 

 •  ODVLHČOVAČ - D750, D750Economic

  Odvlhčovač D 750 je moderní zařízení s příjemnou vnější úpravou. Svou velikostí se řadí spíše do skupiny menších zařízení. O to více překvapí svým výkonem. Je vybaven kolečky a výsuvným držadlem. Díky svému výkonu, nízké hmotnosti a jednoduché obsluze má typ D 750 mnohostranné využití.

  rozměry š/v/h/ - 390 x 612 x 274mm
  odvlhčení        - typ D750  - 30 L vody / den,  typ D750E - 16L/den
  hmotnost        - 21 kg

 

 

 

 

 

 

 • ODVLHČOVAČ - D850 BASIC

  Odvlhčovač D 850 Basic je moderní zařízení, které Vás okamžitě osloví nejen vzhledem, ale i skvělými parametry. Je určeno pro postavení na podlahu i k zavěšení na zeď. Odvlhčovač je vybaven elektronickým nastavením požadované vlhkosti a dvourychlostním ventilátorem. Lamely, kterými proudí odvlhčený vzduch, jsou směrovatelné. Přístroj je vybaven indikátorem el. napájení.

  rozměry š/v/h/ - 660 x 750 x 345mm
  odvlhčení        - 45 L vody / den
  hmotnost        - 37 kg

 

 

 

 

 • ODVLHČOVAČ - D850 ELEKTRON

  Odvlhčovač D 850 Basic je moderní zařízení, které Vás okamžitě osloví nejen vzhledem, ale i skvělými parametry. Je určeno pro postavení na podlahu i k zavěšení na zeď. Odvlhčovač je vybaven digitálním nastavením požadované vlhkosti s digitálním zobrazením skutečné vlhkosti a dvourychlostním ventilátorem. Lamely, kterými proudí odvlhčený vzduch, jsou směrovatelné. Přístroj je vybaven indikátorem el. napájení.

  rozměry š/v/h/ - 660 x 750 x 345mm
  odvlhčení        - 60 L vody / den
  hmotnost        - 38kg

 

 

 

 

 • ODVLHČOVAČ - D950 S

  Odvlhčovač D 950 S je určen pro zavěšení na zeď. Velkou výhodou je externí kompresor, který lze umístit například za zeď (max. 15m od jednotky) a tím značně snížit provozní hlučnost. Odvlhčovač je vybaven digitálním nastavením požadované vlhkosti s digitálním zobrazením skutečné vlhkosti a dvourychlostním ventilátorem. Odvlhčovač lze doplnit o externí humidistat a přepínač otáček. Lamely, kterými proudí odvlhčený vzduch, jsou směrovatelné. Přístroj je vybaven indikátorem el. napájení.

  rozměry š/v/h/ - 660 x 750 x 345mm (kompresor 405x400x205)
  odvlhčení        - 77 L vody / den
  hmotnost        - 34 kg (kompresor 18kg)

 

 

 

 

 • ODVLHČOVAČ - D1000

Amcor D 1000 je moderní zařízení, jehož střízlivý vzhled rozhodně nenaruší ráz žádného interiéru. Vyniká velmi výkonnou odvlhčovací jednotkou; prachovými filtry je vybaven jak na sání, tak na výtlaku vzduchu. Odvlhčovač není vybaven sběrnou nádobou a jeho činnost je řízena externím regulátorem vlhkosti. Regulátor vlhkosti (malá krabička) se instaluje na zeď na vytipovaném místě.

rozměry š/v/h/ - 1140 x 680 x 280mm
odvlhčení - 84 L vody / den
hmotnost - 58 kg

 

 

 • ODVLHČOVAČ - DSR10, DSR 12, DSR 20


Odvlhčovače typu DSR jsou robustní stroje určené pro instalaci mimo interiér. Jsou vhodné všude tam, kde je zapotřebí zařízení s vysokým výkonem a je možnost jeho umístění do prostor mimo místnost, kterou chceme odvlhčit. Všechny typy zařízení DSR mají externí regulátor vlhkosti s nízkonapěťovým napájením. Je to malá krabička, která se instaluje na zeď na vytipovaném místě.
DSR 10
rozměry š/v/h/ - 675 x 450 x 660mm
odvlhčení        - 54 L vody / den
hmotnost        - 65 kg

DSR 12
rozměry š/v/h/ - 675 x 450 x 660mm
odvlhčení        - 80 L vody / den
hmotnost        - 68 kg

DSR 20
rozměry š/v/h/ - 675 x 450 x 660mm
odvlhčení        - 120 L vody / den
hmotnost        - 78 kg


© 2017 deltabazeny.cz, made by webdesign studio EpaX